Depilacja laserowa
i modelowanie sylwetki w Warszawie
Pozytywne efekty już po pierwszym zabiegu!
5.0
nasza ocena
23
zabiegi w ofiercie
1532

zadowolonych klientek

6

osób w zespóle

0 .0
nasza ocena
0
zabiegi w ofiercie
0
zadowolonych klientek
0
osób w zespóle
Aktualne promocje
-20%
Na pierwszą wizytę
(wszystkie zabiegi)
-5%
Na kolejny zabieg
ZA OPINIE o nas w Booksy, Google, Facebooku lub Instagramie
-10%
Przyprowadz przyjaciółkę
i otrzymaj zniżkę
Salon Epillab – Bezbolesność w służbie efektywności

W tętniącej życiem Warszawie, a dokładniej na Woli znajdziesz nasz salon, gdzie spełniamy Twoje marzenia o gładkiej skórze bez kompromisów. Oferujemy bowiem profesjonalną i skuteczną depilację laserową, która zrewolucjonizowała podejście do usuwania zbędnego owłosienia. Przekształć swoją pielęgnację w doświadczenie luksusu i wygody.

W naszym salonie dobrze wiemy, że skóra to tak naprawdę wizytówka każdej osoby, dlatego oferujemy Ci usługę, jaką jest depilacja laserem. Ta metoda usuwania owłosienia łączy skuteczność z komfortem. Nasze zaawansowane technologie zawarte w urządzeniach laserowych gwarantują usunięcie włosków na dłużej, jednocześnie minimalizują doznawanie dolegliwości z tym związanych. Nasza usługa to rozwiązanie dla tych, którzy pragną gładkiej skóry, ale nie chcą rezygnować z wygody czy bezbolesności.

Nasze usługi
Depilacja laserowa
Modelowanie sylwetki
Zabiegi na twarz
Najczęściej zadawane pytania
Nasz salon depilacji jest łatwo dostępny! Możesz skorzystać z funkcji mapy na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych wskazówek.
Zalecamy dokonywanie rezerwacji przed wizytą, abyśmy mogli zorganizować czas specjalnie dla Ciebie. Możesz to zrobić online poprzez naszą stronę internetową lub zadzwonić do naszego salonu.
Tak, oferujemy bezpłatne konsultacje przed depilacją, podczas których omówimy Twoje oczekiwania, przeanalizujemy Twoją skórę i włosy, oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
Choć zawsze staramy się pomóc, zalecamy dokonywanie rezerwacji, aby uniknąć rozczarowań. W razie wolnych miejsc przyjmujemy również klientów bez wcześniejszej rezerwacji.
Opinie naszych klientów
Skontaktuj się z nami
Lub zamów rozmowę telefoniczną
Skontaktujemy się z Tobą w dogodny sposób w dogodnym czasie.

Godziny pracy:
Dane kontaktowe:
Jesteśmy w social media:
Umów wizytę:
Scroll to Top